Kizze Design & Construction
Kizze Design & Construction hakkında

2006 yılında, sabit ve hareketli mobilya imalatı, mimari tasarım, proje yönetimi, uygulamaları ve kontrollük alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulan firmamız, özellikle kafe, restoran, ev, otel, yaşam alanları, iş merkezleri, ofis, alış veriş merkezleri gibi alanlarda gerçekleştirdiği projeler ve mobilya imalatları ile ülkemizde kendi alanında özel bir yer edinmiştir.

Kurulduğumuz günden bu yana sahip olduğumuz vizyon, yenilikçi ve sürdürülebilir kalite anlayışımızla, ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Kizze tasarım ayrıcalığı ile yarattığımız mekanlarda, aklınızdaki konsepti hayata geçirmekteki ustalığımızı, uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Her türlü mekân dekorasyon ihtiyacına çözüm getirmekle birlikte; özel üretim sabit ve hareketli mobilyalar, ofis mobilyaları, dış mekân mobilyaları, aksesuar ve ithal duvar kâğıtları gibi birçok farklı ürünü de perakende olarak kullanıcıların hizmetine sunmaktayız.

Kizze Design olarak, kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden, işveren memnuniyetine odaklı hizmetlerimizde, yüklendiğimiz işleri ön görülen bütçe ve süresine uygun olarak tamamlamayı ilke edinmiş olup, tamamladığımız başarılı eserler ile sektörde ön plana çıkmış olmanın haklı gururunu duymaktayız.

Saygılarımızla.