Kizze Furniture Design
Kizze'yi tercih edenler
Baydöner
Arena Park Mall (İstanbul) Cigli Kipa Mall (İzmir) Natavega AVM (Ankara) Buyaka Mall (İstanbul) Alsancak (İzmir) Forum Ankara Mall (Ankara) Historio Mall (İstanbul) Çeşme Baydöner (İzmir) Next Level Mall (Ankara) İstanbul Forum Mall (İstanbul) Konak (İzmir) Antares AVM (Ankara) Kadıköy TarihiÇarşı (İstanbul) Urla (İzmir) Meşrutiyet Caddesi (Ankara) Kazasker (İstanbul) Mavibahçe AVM (İzmir) Gordion AVM (Ankara) Kozzy Mall (İstanbul) Point AVM (İzmir)   Marmara Forum Mall (İstanbul) Vest Park AVM (İzmir) Piazza (Samsun) Optimum Mall (İstanbul) Gaziemir Optimum AVM (İzmir) Lovelet Mall (Samsun) Ora Mall (İstanbul) Bornova Forum AVM (İzmir) Samsun Park Mall (Samsun) Plato Mall (İstanbul) Hilltown AVM (İzmir) City Mall AVM (Samsun) Starcity Outlet Center (İstanbul)   Çiftlik Caddesi (Samsun) Torium Mall (İstanbul) Özdilek Park Mall (Antalya)   Ümraniye cadde (İstanbul) Mark Antalya Mall (Antalya) Tekira Mall (Tekirdağ) ViaPort Outlet Center (İstanbul) Erasta Mall (Antalya) Orion AVM (Tekirdağ) Vialand Mall (İstanbul) Mall Of Antalya (Antalya) Çorlu Trend AVM (Tekirdağ) Airport AVM (İstanbul)     Mall Of İstanbul AVM (İstanbul) N-City AVM (Kocaeli) Optimum Mall (Adana) Özdilek AVM (İstanbul) Serdivan Mall (Kocaeli) Adana M-1 Real (Adana) İstiklal/Beyoğlu (İstanbul) Gebze Center (Kocaeli)   Viaport Marin - Tuzla (İstanbul) İstasyon caddesi (Kocaeli) Optimum Mall (Adana) Armoni Park AVM (İstanbul) Şekerpınar Baydöner (Şekerpınar) Adana M-1 Real (Adana) Maltepe Piazza AVM (İstanbul) Sembol AVM (Kocaeli)       Kayseri Park Mall (Kayseri) Carrefour AVM (Bursa) Kipa Mall (Mersin) Forum Mall (Kayseri) Anatolium Mall (Bursa) Primemall AVM (Sivas)     Sankopark Mall (Gaziantep) Kent Park Mall (Konya) Batman Park Mall (Batman) Prime Mall (İskenderun) Real Mall (Konya) Andera Mall (Siirt) Prime Mall (Antakya)   Demirpark AVM (Zonguldak) Piazza Mall (Ş.Urfa) Ceylan AVM (Diyarbakır) Espark AVM (Eskişehir) Margi Mall (Edirne) Ninova Mall (Diyarbakır) Agora AVM (Adapazarı) Malatya Park Mall (Malatya)   Novada AVM (Şanlıurfa) Liman Mall (Bandırma) Forum Trabzon Mall (Trabzon) Afium İkbal Mall (Afyon) Kozzy Mall (K.Maraş) Trabzon Baydöner (Trabzon) Iyaşpark Mall (Isparta) 14 Burda AVM (Bolu)   Erasta AVM (Fethiye) Highway Mall (Bolu) Elazığ AVM (Elazığ) Erzurum Mall AVM (Erzurum) Forum Mall (Kapadokya) Elazığ Park 23 AVM (Elazığ) Tarsu Mall (Tarsus) Forum Mall (Aydın)     Baydoner (Sakarya)   Yurtdışı Şubeleri Burda 10 AVM (Balıkesir)   Majidi Mall (Erbil - Kuzey Irak) Novada AVM (Tokat)   Family Mall (Erbil-Kuzey Irak)     Bulvar Park Mall (Bakü)     Baydöner Express (Bakü)     Maziplus Mall (Dubok - Irak)    
Deruni Restaurant / AnkaraTuran Güneş Bulvarı'ndaki Deruni Restaurant projesinin konsept tasarımı ve uygulama projelerinin yanı sıra tüm dekorasyon, hareketli, sabit ve bahçe mobilyaları, mekanik ve dekoratif demir işleri Kizze Design & Construction tarafından anahtar teslimi olarak tamamlanmıştır.
Milli Saraylar Beykoz Cam Müzesiİstanbul Beykoz Korusu içindeki Abraham Paşa Köşkünde bulunan Milli Saraylar Beykoz Cam Müzesi Kütüphane ve Atölye Bölümleri Ahşap Mobilya, Dekoratif Çelik ve Hareketli Mobilya imalatları Kizze Design&Construction tarafından tamamlanmıştır.
Pide by Pide
Olivium AVM - İstanbul Kızılay AVM - Ankara Afrium AVM - Afyon AHL Park AVM - Çorum Ninova AVM - Diyarbakır Novada AVM - Konya Kule Site AVM - Konya Tarsu AVM – Tarsus Piazza AVM – Şanlıurfa Forum AVM – Kapodakya Erzincanpark AVM – Erzincan Elazığ 23 AVM – Elazığ MNG AVM – Erzurum Piazza AVM – Kahramanmaraş Bandırma Liman AVM Beylikdüzü Migros AVM – İstanbul 14 Burda AVM – Bolu Kipa AVM – Edremit Gebze Center AVM – Kocaeli Optimum AVM – İzmir İzmir Park AVM – İzmir N- city AVM - İzmit Çamlık AVM – Denizli Optimum AVM – Adana Marmara Forum AVM - İstanbul Edremit Cadde - Edremit
Bursa İshakbey İskender
City Center AVM – İstanbul Beylikdüzü Migros AVM – İstanbul Optimum AVM – Adana 01 Burda AVM - Adana Optimum AVM - Ankara Çamlık AVM – Denizli Nissara AVM - Nevşehir
Burgola
Özdilek AVM - İstanbul Alsancak - İzmir Özdilek AVM - Antalya Forum Trabzon Mall - Trabzon Espark AVM - Eskişehir
Robert's Coffee
Acıbadem Exclusive (İstanbul) Metrocity AVM (İstanbul) Migros 5M (Antalya) Airport AVM (İstanbul) Olivium AVM (İstanbul) Teracity AVM (Antalya) Anthill Residance (İstanbul) Suadiye Exclusive (İstanbul)   Arena Park AVM (İstanbul)   Akbank Corner (Gebze) Beylerbeyi Exclusive (İstanbul) Kocaeli Üniversitesi (Kocaeli)   Boğaziçi Üni. Corner (İstanbul) N city AVM (Kocaeli) Mersin Exclusive (Mersin) Caddebostan Exclusive (İstanbul) İzmit çarşı (Kocaeli) Prime Mall AVM (İskenderun) Çekmeköy Exclusive (İstanbul)     Elmadağ Exclusive (İstanbul) Panora AVM (Ankara) Yurtdışı Fulya AVM (İstanbul) Kentpark AVM (Ankara) Moll-Dova AVM (Moldova) İstanbul Akvaryum (İstanbul)   Sky Tower (Moldova) Mecidiyeköy Exclusive (İstanbul)  
Just Chik’n Konsept tasarımı ve uygulama projeleri Kizze Design & Construction tarafından hazırlanan Just Chik’n, yenilenen konseptin ilk şubesi ile Adana M1 AVM de hizmete açıldı. Tüm uygulamaları ile hareketli sabit mobilyaları Kizze tarafından üretilen zincirin bundan sonraki tüm proje ve uygulamaları Kizze tarafından yapılmaya devam edecektir.
Daş Balık / KievUkrayna Kiev de açılan Daş Balık Restaurant projesinin konsept Tasarımı ve uygulama projelerinin yanı sıra tüm dekorasyon , Hareketli , sabit ve bahçe mobilyaları Kizze Design & Construction tarafından anahtar teslimi olarak tamamlanmıştır.
Kurukahveci Yavuz BeyTasarımı, uygulama projeleri, elektrik, mekanik ve dekorasyon uygulamaları Kizze Design & Construction tarafından yapılan Kadıköy Tarihi Çarşı içindeki mekan 2017 yılı içinde tamamlanmıştır.
Cezve Kahve Konsept tasarımı Kizze Design & Construction tarafından hazırlanan Cezve Kahve zincirinin tüm uygulamaları, hareketli sabit mobilyaları Kizze tarafından üretilmekte olup, zincirin bundan sonraki tüm proje ve uygulamaları Kizze tarafından yapılmaya devam edecektir.
Galatasaray Üniversitesi Öğrenci Yemekhanesi ve Kafeteryası 2018-2019 Eğitim-Öğretim sezonuna hazır hale getirilen yemekhane ve kafeterya Coşkun Kırca Binasında faaliyet göstermektedir. Tasarımı ve uygulama projelerinin yanı sıra tüm dekorasyon , mekanik, elektrik uygulamaları ,hareketli ve sabit mobilyası Kizze Design &Construction tarafından anahtar teslimi olarak tamamlanmıştır.
Dora’s Coffee & Brasserie – Magnesia AVM / Manisa Konsept tasarımı ve uygulama projeleri Kizze Design & Construction tarafından hazırlanan Dora’s Coffee& Brasserie ilk şubesi ile Magnesia AVM Manisa da hizmete açıldı. Tüm uygulamaları ile hareketli ve sabit mobilyaları Kizze Design & Construction tarafından yapılan zincirin bundan sonraki tüm şubelerinin proje ve uygulamaları Kizze tarafından yapılmaya devam edecektir.
Daş Kebap (Kiev – Ukrayna) Kizze Ukrayna Kiev'de konsept projesini tamamladığı Daş Kebap zincirinin anahtar teslimi uygulamasi, hareketli ve sabit mobilya imalatı işini tamamlamış olup, zincirin bundan sonraki tüm şubelerinin projelendirme ve uygulama işleri de KİZZE tarafından yapılacaktır.
Grid Group Grid Group Ataşehir ofisinin konsept projesinin tasarımı ve tüm uygulamaları ile hareketli ve sabit mobilya imalatları Kizze tarafından yapılmıştır.
Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Çekmeköyİstanbul Çekmeköy’de yer alan merkezin tasarımı ve uygulama projelerinin yanı sıra tüm dekorasyon , mekanik uygulamaları, hareketli ve sabit mobilyası Kizze Design & Construction tarafından anahtar teslimi olarak tamamlanmıştır.
AFD Danışmanlık - Levent Akademik Finansal Danışmanlık'ın konsept projesinin tasarımı ve tüm uygulamaları ile sabit mobilya imalatları Kizze tarafından yapılmıştır.
Coffeemania Balçova Kipa AVM - İzmir Coffeemania Balçova Kipa AVM magazasının hareketli ve sabit mobilya imalatları Kizze tarafından yapılmıştır.
Özel Aile Konak Hastanesi - KocaeliÖzel Aile Konak Hastanesi'nin teleskopik kasalı aluminyum kasalı kapı imalatları Kizze tarafından yapılmıştır.
Dalida Restaurant / İstanbul İlk şubesi Azerbeycan Bakü de açılan Dalida Restauran zinciri Beylikdüzü Teras AVM de açılacak yeni şubesi ile 2016 yılında İstanbul da hizmete açılmıştır. 750 m2’lik mekanın konsept projesinin tasarımı ve tüm uygulamaları ile hareketli ve sabit mobilya imalatları ve Bahçe mobilyaları temini Kizze tarafından yapılmıştır.
Haliç Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Kitap Cafe Haliç Üniversitesi Sütlüce Kampüsü içinde yer alan 300 m2’lik mekanın konsept projesinin tasarımı ve tüm uygulamaları ile hareketli ve sabit mobilya imalatları Kizze tarafından yapılmıştır.
Haliç Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Yemekhanesi Haliç Üniversitesi Sütlüce Kampüsü içinde yer alan 1.000 m2’lik mekanın konsept projesinin tasarımı ve tüm uygulamaları ile hareketli ve sabit mobilya imalatları Kizze tarafından yapılmıştır.
Cook House – Maslak / İstanbul Mekanın konsept projesinin tasarımı ve tüm uygulamaları ile hareketli ve sabit mobilya imalatları ve bahçe mobilyaları temini Kizze tarafından yapılmıştır.
Haliç Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrenci Cafesi Haliç Üniversitesi Kağıthane Tıp Fakültesi Kampüsü içinde yer alan mekanın konsept projesinin tasarımı ve tüm uygulamaları ile hareketli ve sabit mobilya imalatları ve Bahçe mobilyaları temini Kizze tarafından yapılmıştır.
Haliç Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrenci ve Öğretim Görevlileri Yemekhanesi Haliç Üniversitesi Kağıthane Tıp Fakültesi Kampüsü içinde yer alan mekanın konsept projesinin tasarımı ve tüm uygulamaları ile hareketli ve sabit mobilya imalatları ve Bahçe mobilyaları temini Kizze tarafından yapılmıştır.
Haliç Üniversitesi Kağıthane Yerleşkesi Öğrenci Kafesi ve öğretim üyeleri yemekhanesi - Kizze, 1000 m2 lik kapalı alan ve 500 m2 lik bahçe alanına sahip Haliç Üniversitesi Kağıthane yerleşkesinde bulunan cafe ve yemekhane projelerinin konsept çalışmasını tamamlamış olup mekanın anahtar teslimi uygulaması, hareketlı ve sabit mobilya imalatı ve bahçe mobilyaları temini işini üstlenmiştir.
Haliç Üniversitesi Tıp Fakültesi / Kağıthane – İstanbul 6.000 m2lik alana sahip Haliç Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsünün tüm mekanik ve elektrik işleri uygulaması Kizze tarafından yapılmıştır.
Haliç Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Cafesi Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü içinde yer alan 500 m2’lik mekanın konsept projesinin tasarımı ve tüm uygulamaları ile hareketli ve sabit mobilya imalatları ve bahçe mobilyaları temini Kizze tarafından yapılmıştır.
Abbas Waffle Zincirin Konsept projesi Kizze tarafından hazırlanmış olup, uygulaması ve tüm mekan mobilya imalatları Kizze tarafından gerçekleştirilmiş ve zincirin bundan sonraki tüm şubelerinin projelendirilme ve uygulaması Kizze tarafından yapılmaya devam edecektir.
Nazilli Kurtköy / İstanbul
Paradise Coffee Paradise Coffee Zincirinin İzmir de açılan ilk şubelerinin hareketli ve sabit mobilya imalatı ve uygulamaları ile bahçe mobilyaları teminini Kizze tarafından yapılmıştır.
Balçova (İzmir) Konak (İzmir) Alsancak (İzmir)
Pella Cafe / Iğdır 500 m2’lik ilk şubesi ile Iğdır da hizmete açılan  Pella Cafe projesinin iç mekan ve çocuk alanı konsept tasarımı ve uygulama projeleri Kizze Design & Construction tarafından hazırlanmıştır.
Bağ Pastanesi Bağ Pastanesinin yeni konsepti ile açılan Sancaktepe Şubesi hareketli ve sabit mobilya imalatı ve uygulamaları ile bahçe mobilyaları teminini Kizze tarafından yapılmıştır.
Sancaktepe (İstanbul) Çekmeköy (İstanbul)
Dalida Kids Clup / Bakü Azerbeycan – Bakü de açılan Dalida Kids Clup Konsept projesi ve uygulaması ile tüm hareketli ve sabit mobilya imalatları Kizze tarafından yapılmıştır.
Çaydaş Tea House Cafe / Kiev Ukrayna’nın başkenti Kiev de açılan Çaydaş Tea House Cafe Konsept projesi ve uygulaması ile tüm mobilya imalatları Kizze tarafından yapılmıştır.
Haliç Üniversitesi Sporcu Ölçüm Merkezi Haliç Üniversitesi Levent Besyo Yerleşkesi içinde açılan Sporcu ölçüm merkezi projelendirilmesi ve uygulaması Kizze tarafından yapılmıştır.
Kafe King İlk şubesi İstanbul Beylikdüzü'nde hizmete açılacak olan Kafe King kahve zincirinin konsept projesi Kizze tarafından hazırlanmış olup, uygulaması ve tüm mekan mobilya imalatları Kizze tarafından gerçekleştirilmiş ve zincirin bundan sonraki tüm şubelerinin projelendirilme ve uygulaması Kizze tarafından yapılmaya devam edecektir.
Bilpot
Bilpot Üretim tesisi
(Maslak / İstanbul)
Bebek Patisserie Exclusive (İstanbul) İstinye Exclusive (İstanbul) Ataşehir Exclusive (İstanbul) Gayrettepe Exclusive (İstanbul)
TSYD Spor Yazarları Dernegi Havuz Cafe – Levent / İstanbul Mekanın konsept projesinin hazırlanması, projelendirmesi , anahtar teslimi tüm uygulamaları , mutfak temini , hareketli ve sabit mobilyaları imalatı ve bahçe düzenlemesi Kizze tarafından yapılmıştır.
TSYD Spor Yazarları Dernegi Teras Cafe – Levent / İstanbul Mekanın konsept projesinin hazırlanması, projelendirmesi , bina konstrüksiyonu, anahtar teslimi tüm uygulamaları, , mutfk temini , hareketli ve sabit mobilyaları imalatı ve bahçe düzenlemesi Kizze tarafından yapılmıştır.
Haliç Üniversitesi Kağıthane Yerleşkesi – İstanbul Mekanın tüm sınıf sandalyeleri, bekleme üniteleri Kizze tarafından temin edilmiş olup ve tüm katların bekleme holleri Kizze tarafından tasarlanmıştır.
TSYD Spor Yazarları Dernegi Balo Salonu – Levent / İstanbul Mekanın projelendirmesi , anahtar teslimi uygulaması, mutfağı , hareketli ve sabit mobilyaları imalatı ve bahçe düzenlemesi Kizze tarafından yapılmıştır.
Haliç Üniversitesi Levent Yerleşkesi Öğrenci Cafesi - Kizze, Levent Türkiye spor yazarları derneği icinde bulunan Halic Üniversitesi öğrenci kafesi ic mimari konsept projesini tamamlamış olup , mekanın anahtar teslimi uygulamasını hareketli ve sabit mobilya imalatı ve bahce mobilyaları temini ile birlikte üstlenmiştir.
Daş Fırın (Kiev – Ukrayna) Kizze Ukrayna Kiev'de konsept projesini tamamladığı Das fırın pide zincirinin anahtar teslimi uygulamasi, hareketli ve sabit mobilya imalatı ile bahce mobilyalar temini isini tamamlamış olup, . zincirin bundan sonraki Bakü şubesi ve tum şubelerinin projelendirme ve uygulama isi de KİZZE tarafından yapılacaktır.
Beyt-ül Kebap (İzmit – Kocaeli) İzmit Kocaeli de 750 m2 kapalı alan, 1500 m2 teras alanına sahip olan Beyt-ül Kebap konsept ve uygulama projeleri Kizze tarafından tamamlanmış olup , anahtar teslim uygulaması , tüm hareketli ve sabit mobilya imalatı Kizze taraından üretilmekte, bahçe mobilyaları Kizze tarafından temin edilmektedir. Zincirin bundan sonraki tüm şubeleri Kizze tarafından projelendirilecek ve uygulanacaktır.
Gölcük Aile Tıp Merkezi (Gölcük – Kocaeli)
475 adet tüm hasta odaları ve iç mekan aluminyum kasalı kapıları imalatı Yemekhane ve Fuaye (Mimari proje, anahtar teslim uygulama ve tüm hareketli-sabit mobilya imalatı. ) Cafe – Restaurant – (Mimari proje, anahtar teslim uygulama ve tüm hareketli-sabit mobilya imalatı.)
Kahve Durağı - (Kahramanmaraş)
Kocaeli Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi Cafe - İzmit (Konsept projesinin hazırlanması, anahtar teslim uygulama, hareketli ve sabit mobilya imalatı ve bahçe mobilyası temini)
Dad 10 Milla Gelato - Bakü (Konsept projelerinin hazırlanması ve anahtar teslimi uygulama ve sabit ve hareketli tüm mobilya imalatı)
Denizbank Genel Müdürlük Restaurantı - Gayrettepe İstanbul (Denizbank Zincirlikuyu Genel Müdürlük Binası yemekhanesi, 1500 M2)
Standart Gayrimenkul Değerlendirme A.Ş. Merkez Ofisi – Taksim (Anahtar teslimi uygulama ve tüm mobilya imalat ve temini)
Konak Hastanesi Cafe – İzmit (Mekanın kaba inşaatı dahil tüm mimari projeleri hazırlanması, konsept proje çalışması , anahtar teslimi uygulama ve hareketli, sabit , bahçe mobilyaları imalat ve temini)
Atlas Copco Ek Bina – Gebze (Mekanın mobilya, çalışma, bekleme ve konferans sandalyeleri temini)
Yataş Optimum AVM – Ankara (1250 m2 mağazanın anahtar teslimi uygulama ve tüm hareketli ve sabit mobilya imalatı.)
Yataş Genel Merkez Ofisi - Ankara (Mimari proje, anahtar teslimi uygulama ve tüm hareketli ve sabit mobilya imalatı.)
Mekan Kalamış – İstanbul (Konsept tasarımı, anahtar teslimi uygulama, tüm hareketli, sabit ve bahçe mobilyaları temini.)
Efendiler Kahvesi – Manisa (Konsept tasarımı, anahtar teslimi uygulama, tüm hareketli, sabit ve bahçe mobilyaları temini.)
Bakü Ticaret Merkezi - Dalida Daphne Restaurant (Bakü)
Rose Garden 1941 - İzmir (Tüm bahçe mobilyaları ve şemsiyeleri)
Haliç Üniversitesi Sporcu Ölçüm Merkezi (İstanbul)
Kafe King (İstanbul)
Dadaş Nargile Cafe (Kiev)
Çaydaş Tea House Cafe (Kiev)
Flora Park Evleri (Ankara)
Dedeman Şile Hokus Cafe (İstanbul)
Dedeman Şile Kral Dairesi (İstanbul)
Sabancı Üniversitesi - Piazza Cafe (İstanbul)
Tatlıcı Tombak (Forum Trabzon)
Adil Işık (2 şube, Ukrayna)
Talus Evi - Bahçecik - Kocaeli (Mimari projesinin hazırlanması, anahtar teslimi uygulama ve tüm hareketli sabit mobilyalarının üretim ve temini)
Çalışkan Evi - Bahçecik - Kocaeli(Mimari projesinin hazırlanması, anahtar teslimi uygulama ve tüm hareketli sabit mobilyalarının üretim ve temini)
Dadaş Evi – Bakü (Mimari projesinin hazırlanması, anahtar teslimi uygulama ve tüm hareketli sabit mobilyalarının üretimi)
Soyalp Evi – Çekmeköy / istanbul (Mimari projesinin hazırlanması, anahtar teslimi uygulama ve tüm hareketli sabit mobilyalarının üretimi)
Ergun Evi - Ilıca/ Çesme-İzmir (Mimari proje, anahtar teslim uygulama ve tum hareketli-sabit mobilya imalatı)
Besnili Evi - Aqua City 2010 / İstanbul (Mimari proje, anahtar teslim uygulama ve tum hareketli-sabit mobilya imalatı)
Tufan Evi 1 (Kibele konutları / Ulus - İstanbul)
Tufan Evi 2 (Kibele konutları / Ulus - İstanbul)
Toptancı Evi (Zekeriyaköy - İstanbul)
Cankurtaran Evi (Kemerburgaz - İstanbul)
Işıkgece Evi (Kemerburgaz - İstanbul)
Çay Keyfi (Bağdat caddesi - İstanbul)
Atlas Copco Genel Müdürlük Binası (İstanbul)
Kılıç Gıda Merkez Ofisi (İstanbul)
Fiba Life Konutları (Çekmeköy - İstanbul)
188 daire oda kapıları ve duvar kağıtları.
Whiteside Konutları (Çekmeköy - İstanbul)
242 daire duvar kağıtları.
Ritz Carlton (Gökkafes)
190 oda mobilyaları Kral dairesi Club Lounge 18 kat Residence dekorasyonları
Polat Renaisssance Otel (Yeşilköy)
Noblesse bar Balo salonu Toplantı odaları 120 oda mobilyaları
Midpoint
Nişantaşı Kanyon Şaşkınbakkal